субота, 9 червня 2012 р.

Найпростіше платтячко для дівчинки

     Для мене дитяче боді ну зовсім нікудишня річ. Якщо одноразовий підгузок одягається лише на ніч і на прогулянку, тоді виникає питання, коли його взагалі одягати. Коли потрапило мені до рук чергове боді, перешила у найпростіше дитяче платтячко. Відрізала низ і пришила спідничку, прикрасила атласною стрічкою, мереживом і вишила кораблика.

Платье: верх отрезан от детского боди, низ -  хлопок, украшено атласной лентой, кружевом, вышит кораблик.


     Ще одне платтячко зшите вже з футболки, так само відрізала низ, пришила спідничку (знову вчепила мереживо), ліф прикрасила вирізаним із цієї ж тканини метеликом, якого проклеїла флізеліном і пришила.

Платье: верх отрезан от детской футболки, низ -  хлопок, украшено кружевом,  лиф украшен вырезанной из той же ткани бабочкой  (посажена на флизелин, пришита)      Шкода було викидати обрізки з футболки і бодіка, тому сшила ще й спідничку на кокетці, низ обметала зиг-загом.


(моя модель геть не любить фотографуватися, приходиться бігати за нею, тому і фото відповідні)

     Це дуже простий і легкий спосіб пошити обновку для своєї малечі, аби лиш вільна футболка і шматок тканини. І ніяка фабрична сукенка не зрівняється з тією, що мама створила власноруч лише для своєї дівчинки.


Немає коментарів:

Дописати коментар